Ana sayfa ÜrünlerAzot Yapma Makinesi

basınç salıncak adsorpsiyon azot üretimi ekipman güçlü adaptasyon

Sertifika
Çin Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
From Technology ile işbirliği yapmaktan ve birbirimizle mutlu bir şekilde çalışmaktan çok memnunum.

—— Emad

From Technology ile yaptığımız işbirliği sırasında profesyonel yeteneklerinden etkilendik.

—— Joel

Ben sohbet şimdi

basınç salıncak adsorpsiyon azot üretimi ekipman güçlü adaptasyon

basınç salıncak adsorpsiyon azot üretimi ekipman güçlü adaptasyon
basınç salıncak adsorpsiyon azot üretimi ekipman güçlü adaptasyon basınç salıncak adsorpsiyon azot üretimi ekipman güçlü adaptasyon basınç salıncak adsorpsiyon azot üretimi ekipman güçlü adaptasyon

Büyük resim :  basınç salıncak adsorpsiyon azot üretimi ekipman güçlü adaptasyon

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Since
Model numarası: PN 148-595-5-A
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak kutu
Teslim süresi: 75 gün para aldıktan sonra.
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 60 setleri

basınç salıncak adsorpsiyon azot üretimi ekipman güçlü adaptasyon

Açıklama
Azot çıkışı: 148Nm3 / saat Saflık: 99.9995%
Basınç: ≤0.5Mpa Atmosferik çiğlenme noktası: ≤-60 ℃
Vurgulamak:

mobil azot gazı jeneratörü

,

hava ürünleri azot jeneratörü

Metal işleme endüstrisinde kullanılan PSA Yüksek saflıkta azot makinesi

1, PSA azot Jeneratörü çalışma prensibi:
Basınç salınımlı adsorpsiyon azot üretim cihazı, hammadde olarak basınçlı hava ve adsorban olarak karbon moleküler elek ile yeni bir hava ayırma ekipmanı türüdür. Normal sıcaklık ve düşük basınç altında PSA prosesi kullanarak, hava difüzyon oranını kullanarak karbon moleküler elek içindeki basınç salınımı adsorpsiyon (PSA) oksijen ve azotu, programlanabilir kontrolör kontrol vanası açma ve kapama yoluyla farklıdır, basınç adsorpsiyonu ve vakum sıyırma gerçekleştirir süreç, tam ayırma oksijen, azot, almak yüksek saflıkta azot, azot saflık ve gaz üretim hızı ayarlanabilir müşterilerin ihtiyaçlarına göre.

Firmamız sıradan azot tipi azot yapma cihazı üretir, azot saflığı% 98 ~ 99.99, azot üretim hacmi 5 ~ 1000 Nm3 / h, azot gazı arıtma cihazı ile sıradan azot tipi azot yapma cihazı azot gazı saflaştırma cihazı ile yüksek saflıkta azot tipi haline gelir yapma sistemi, azot saflığı% 99.9995 ulaşabilirsiniz, azot oksijen seviyeleri 5 PPM eşit veya daha az, çiğ noktası daha az veya eşit - 60 ℃.

2, Ürün Özellikleri:

 • Ham hava doğadan alınır ve azot basınçlı hava ve güç sağlanarak üretilir. Düşük enerji tüketimi, düşük işletme maliyeti.
 • Azot saflığının ayarlanması kolaydır. Azot saflığı sadece azot egzoz hacminden etkilenir. Sıradan azotun saflığı% 95 ile% 99,99 arasında keyfi olarak ayarlanır.
 • Yüksek derecede otomasyon ekipmanı, gaz üretimi hızlı, gözetimsiz. Azot, düğmeye basılarak başlatıldıktan ve kapatıldıktan sonra 10-15 dakika içinde üretilebilir.
 • Ekipman basit teknolojik işlem, kompakt yapı, küçük taban alanı ve güçlü uyarlanabilirliğe sahiptir.
 • Kar fırtınası yöntemi ile moleküler elek ambalaj, yüksek basınçlı hava şokunun neden olduğu moleküler elek toz fenomeni önlemek ve moleküler elek uzun süre kullanımını sağlamak.
 • Anlık akış ve kümülatif hesaplama fonksiyonu ile basınç dengeleme, yüksek hassasiyetli endüstriyel proses izleme ikincil enstrüman ile dijital ekran debimetre.
 • İthalat analizörü çevrimiçi test, yüksek hassasiyetli, bakım gerektirmez.

 1. Uygulama Alanları
 • SMT Endüstri Uygulaması
  Azot doldurma yeniden akış kaynak ve dalga lehimleme, azot kullanarak etkili bir şekilde lehim oksidasyonunu kısıtlayabilir, kaynak ıslatma yeteneğini artırabilir, ıslatma hızını hızlandırabilir, teneke top üretimini azaltabilir, köprülemeyi önleyebilir ve kaynak kusurlarını azaltabilir, DEMING SMT elektronik üreticileri ile maliyet-etkin basınç salıncak adsorpsiyon azot makinesi yüzlerce setleri, SMT sanayi büyük bir müşteri tabanı,% 90'dan fazla SMT sanayi payı vardır.
 • Yarı iletken ambalaj endüstrisi uygulamaları
  Azot paketleme, sinterleme, tavlama, azaltma ve depolama için kullanılır. Basınç salınımı adsorpsiyon azot üretim makinesi, sektördeki büyük üreticilerin etkin değer geliştirme elde etmek için rekabetteki ilk fırsatı kazanmasına yardımcı olur.
 • Elektronik bileşenler endüstrisi uygulamaları
  Seçici kaynak, azot ile temizleme ve kapsülleme. Bilimsel nitrojen atıl korumanın, yüksek kaliteli elektronik bileşenlerin başarılı bir şekilde üretilmesinde önemli ve önemli bir bağlantı olduğu kanıtlanmıştır.
 • Kimya endüstrisinde ve yeni malzeme endüstrisinde uygulama
  Azot, kimyasal işlemde oksijensiz atmosfer yaratmak, üretim sürecinin güvenliğini ve sıvı taşınmasının güç kaynağını geliştirmek için kullanılır. Petrol: Sistemdeki boru hattı gemilerinin azot temizliği, azot doldurma, depolama tanklarının değiştirilmesi ve sızıntı tespiti, yanıcı gaz koruması, dizel hidrojenasyon ve katalitik reform için kullanılabilir.
 • Toz metalurjisi, metal işleme endüstrisi
  Isıl işlem sanayi uygulama çeliği, demir, bakır, alüminyum ürünleri tavlama, karbonizasyon, yüksek sıcaklık fırın koruması, metal parçaların düşük sıcaklık montajı ve plazma kesimi.
 • Gıda, ilaç endüstrisi uygulamaları
  Temelde gıda ambalaj, gıda koruma, gıda depolama, gıda kurutma ve sterilizasyon, ilaç ambalaj, ilaç değiştirme gaz, ilaç taşıma atmosfer.
 • Diğer kullanım alanları

Yukarıdaki endüstrilerde azot makinesinin kullanımına ek olarak, kömür madeni, enjeksiyon kalıplama, lehimleme, lastik azotu, kauçuk vulkanizasyonu ve diğer birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bilim ve teknolojinin ilerlemesi ve toplumun gelişimi ile, azot cihazı giderek daha fazla alanda kullanılmaktadır. Yerinde gaz üretimi (azot üretim makinesi), yatırım tasarrufu, düşük maliyet ve uygun kullanım avantajları ile sıvı azot buharlaşması ve şişelenmiş azot gibi geleneksel azot tedarik yöntemlerinin yerini almıştır.


4, PSA azot yapma makinesi Bileşimi:

 • Basınçlı hava temizleme sistemi: Karbon moleküler elek, azot makinesinin üretim kapasitesini belirlemek için anahtar malzemedir. Hava kompresörü tarafından sağlanan basınçlı hava genellikle yağ ve su içerdiğinden, yağ ve su karbon moleküler elek adsorpsiyon kapasitesini azaltacaktır, bu nedenle basınçlı havanın oksijen ve azot ayırma sistemine girmeden önce yağı ve suyu çıkarması gerekir. İlk olarak, hava kompresör tarafından 0.75-1.0 MPa olacak şekilde sıkıştırılır ve hava arıtma sistemine girer, boru hattı filtresi su, yağ ve mekanik safsızlıkların çoğunu giderir ve daha sonra dondurarak kurutma makinesi susuzluklarını soğutarak ve basınç çiyini yapar ayrıca 2 10 ila 10 point, hava hassas filtre, süper hassas filtre ve aktif karbon yağ alma cihazı, basınç 0.75-1.0 MPa ile hava, 2 10 ila 10 pressure basınç çiy noktası ve yağ tarafından işlenir içeriği daha az temiz 0.01 PPm elde edilecektir. Basınçlı hava arıtma sistemi boru hattı filtresi, dondurarak kurutma makinesi, ince filtre, ultra ince filtre, aktif karbon deoiler, otomatik kanalizasyon valfi, küresel vana vb.
 • Hava tankı sistemi: Hava depolama tankı sisteminin amacı, oksijen ve azot ayırma sisteminde kullanılan gazın stabilitesini sağlamaktır. Oksijen ve azot ayırma sistemi değiştirildiğinde, anlık hava akış hızının çok hızlı gitmesini önleyebilir, hava temizleme etkisini etkileyebilir, adsorbana giren basınçlı havanın kalitesini artırabilir ve moleküler elek ömrünü uzatmaya yardımcı olabilir. tank sistemi hava tankı, koruyucu vana, küresel vana, küresel vana, basınç göstergesi, vb oluşur.
 • Gövde Azot makinesi: Oksijen ve azot ayırma sistemi hava ayrılmasının temel parçasıdır. Ana gövdesi karbon moleküler elek ile doldurulmuş iki adsorpsiyon kulesidir. Temiz basınçlı hava adsorpsiyon kulesine girdiğinde, oksijen, karbon dioksit ve eser su karbon moleküler elek tarafından emilir ve çıkış ucundan azot çıkışı sağlanır. Azot bir sütunda adsorbe edildiğinde, moleküler elekte oksijen, karbon dioksit ve adsorbe edilen su, moleküler eleklerin biyo-emilimini sağlamak için diğer sütundaki dekompresyon ile gözeneklerden boşaltılabilir. Azot yapma makinesinin ana gövdesi adsorpsiyon kulesi, kulede dolu karbon moleküler elek, pnömatik valf, susturucu, gaz kelebeği, sıkıştırma silindiri, basınç göstergesi vb.
 • Azot tampon sistemi: Azot tampon sisteminin ana işlevi, azot üretim makinesinin ana gövdesinden ayrılan azotun basıncını ve saflığını dengelemek ve sürekli azot tedarikini sağlamaktır.Aynı zamanda, adsorpsiyon kulesi rejenerasyondan dönüştürüldüğünde adsorpsiyon için, moleküler elek yatağını korumak için adsorpsiyon kulesinde depolanan kısmen nitelikli azotu şarj eder ve ayrıca adsorpsiyon kulesinin basıncı arttırmasına yardımcı olur.Aynı zamanda, adsorpsiyon kulesi adsorpsiyon için rejeneratif olduğunda, kısmen şarj eder adsorpsiyon kulesinin koruyucu yatağında depolanan nitelikli azot ve ayrıca adsorpsiyon kulesinin basıncı arttırmasına yardımcı olur. Azot tampon sistemi tampon tankı, akış ölçer, toz filtresi, basınç ayar valfi, gaz kelebeği valfi, koruyucu valf vb.
 • Elektrik Kontrol Sistemi: Elektrik kontrol sisteminin ana fonksiyonları, set programına göre ekipman başlatma ve durdurma işlemi, çalışma durumu gösterge ışığı göstergesi, arıza ses-ışık alarm göstergesi, saflık göstergesi ve sürücü pnömatik valfidir. programlanabilir kontrolör, hava kaynağı tripleks, selenoid vana, gösterge ışığı, mikro oksijen metre, vb. Esas olarak elektrik kontrol kabinine monte edilir.


5, Teknik Parametreler
Müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için istikrarlı ve ayarlanabilir basınç, saflık ve akış
● Azot çıkışı —— 148Nm3 / saat
● Saflık -% 99,9999
● Basınç ——≤0.5Mpa
● Atmosferik çiğlenme noktası ——≤ - 60 ℃
Not: düşük oksijen içeriği ve çiğ noktası gereksinimi, NP serisi azot saflaştırma cihazı isteğe bağlıdır.

Ürün resmi:

Teslim tarihi: mevduat aldıktan sonra 75 gün,
Aylık çıktı: 60 set / ay
Vade: 30% imzalanan PI karşı mevduat, 70% denge sevkiyat öncesi ödenmesi gerekmektedir.
Satış Sonrası: Fabrika tesis kurulumu ve hata ayıklama nitelikli kabul

İletişim bilgileri
Suzhou Since Gas Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Jack Shi

Tel: +8615962151869

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)